pouze Praha celá ČR

Filip Veleba - firemní detail


logo firmy Filip Veleba

Filip Veleba

mobil: +420 733 729 671

Hodnocení od návštěvníků

Firma doposud nasbírala:
12 Bodů

1 Bod 2 Body 3 Body
Rozšířený popis

Naše firma má bohaté zkušenosti v oblasti dodávky zahradnických služeb na klíč. Pro další informace se můžete podívat i na náš Facebookový profil, kde naleznete konkrétní příklady realizovaných zahradnických služeb.

Vyžádejte si od nás cenovou nabídku pro Vámi požadované zahradnické služby. V rámci vytvoření nabídky k Vám rádi přijedeme a na místě Vám navrhneme efektivní a cenově přijatelné řešení dodávky zahradnických prací pro Vaši zahradu.

Můžeme Vám poskytnout reference našich zákazníků, kde si můžete ověřit kvalitu a profesionální přístup a provedení zahradnických služeb firmy Filipa Veleby.

Rádi se postaráme o návrh pro založení, rozvoj a údržbu zahrady nebo plochy, kterou chcete ozelenit. Na začátku připravíme podklady dle Vašich obecných požadavků a společně v rámci odborných konzultací navrhneme ideální a cenově dostupné řešení pro založení Vaší plánované zahrady. V rámci konzultací připravíme ve speciálním počítačovém programu vizualizaci a návrh Vaší představy, kterou doplníme o odborné postupy a techniky, které vycházejí z nejmodernějších technologií ze světa návrhů a realizací zahrad.

Po odsouhlasení návrhu zahrady přistoupíme k samotné technické realizaci zahrady a zatravnění plochy.

Budeme vycházet z Vašich představ a přání a doporučíme vhodné postupy, rostliny, stromy, okrasné dřeviny a dekorativní prvky pro Vaši zahradu.

Pro firmy, městské části a obvody, bytová družstva apod. realizujeme požadavky na úpravy nebo vznik travnatých ploch na veřejných prostranstvích nebo na pozemcích okolo domů a firem.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a podívejte se na reference od našich zákazníků nebo na fotografie našich realizací zahrad.

Firma Zahradnické služby Filip Veleba Vám ráda pomůže s návrhem a realizací zahradních jezírek, okrasných jezírek, rybochovných jezírek a stále populárnějších koupacích jezírek. Jsme schopni realizovat plánované zahradní jezírko jako kompletní dodávku na klíč včetně projektu, cenové kalkulace, realizace jezírka, dekorativních prvků jezírka, osazení jezírka rostlinami, případně rybami.

Zahradní jezírka vždy citlivě komponujeme s architekturou Vašeho domu a zahrady, aby zahradní jezírko představovalo především designový prvek v kombinaci s možností relaxace a odpočinku v rámci Vaší zahrady.

Navrhneme Vám vhodnou velikost zahradního jezírka, tvary a druhy kamenů, vhodné osvětlení, vodní rostliny a živočichy a technologické vybavení. O Vaše zahradní jezírko se můžeme dle Vašich požadavků a možností starat komplexně, tzn. provádět jeho celoroční údržbu, údržbu jezírkové filtrace, úpravy a zvelebování.

Pro bližší informace a ceny nás prosím kontaktujte. Rádi k Vám přijedeme na osobní konzultace, kde společně najdeme nejlepší řešení pro realizaci Vašich zahradních jezírek.

Podívejte se na ilustrační fotografie zahradních jezírek v naší fotogalerii.

 

Umístění Filip Veleba na Google maps

Kontaktní údaje

Adresa:Nad Obcí I 369/14
 14000, Praha 4
 (okres Praha hl.m., Praha)

Štítky k službám a produktům

Zařazení v kategorii

Bydlení, stavebnictví a reality
Služby a řemesla
Bydlení, stavebnictví a reality > Zahrada
Služby a řemesla > Zahradnictví

Další odkazy na firmu

Filip Veleba - firmy v ČR
Filip Veleba - firmy Morava
Filip Veleba - firmy Pardubice
Filip Veleba - firmy Tábor
Filip Veleba - firmy Boleslav

Pobočky firmy

Firma Filip Veleba má v našem katalogu veden pouze tento záznam.


Komentáře a recenze firmy

K této firmě nemáme žádné recenze ani komentáře, pokud máte s firmou zkušenosti můžete ji ohodnotit

Nový komentář


Opište kontrólní kód pro uložení: